Menu

Tilmelding til Sommercamp 2021

image
10. februar 2021 kl. 12:15

Tilmeld dig nu på klubbens store Sommercamp.

Sportslig ansvarlig for A27-eliteoverbygningen, er som altid ansvarlig for at arrangere campen, og trænerne vil være klubbens egne trænere samt U17/U19-spillere fra A27. Filosofien bag vores camps er, at glæden ved fodbold bliver skabt, når man har bolden, og det vil dagene på campen afspejle. Vi ønsker at udvikle den enkelte ud fra hans eller hendes kompetencer. På campen ser vi derfor på det enkelte individ i stedet for at kigge på gruppen, og vi arbejder med et nyt tema hver dag.

Kampen løber fra mandag-fredag 8.45-14.45. Prisen er 1.100 pr. barn pr. uge.
Hvis man ønsker en tøjpakke, skal man tilkøbe den derudover.

Læs mere og tilmeld dit barn til vores årlige sommercamp her:

Uge 27 (5. juli-9. juli): https://www.procup.se/cup/33543.htm

Vi glæder os til at tage imod en masse glade børn!

Luk